Täyden palvelun Crossfit-sali Porvoossa

Crossfit -

Me against Myself

VIIKKO-OHJELMAT

Viikon 49 ohjelma

Maanantai: kyykky EMOM, ksp ja yleisliikkeitä

Tiistai: nojaa renkailla ja käsinseisontaa

Keskiviikko: Mave EMOM, lisäpainleuat ja EMOM

Torstai: “kiva” Tsipperi 😀

Perjantai: Nojapuita, lisäpaino dippejä ja “Diane”

Lauantai: tempausta ja soutu intervalleja

Viikon 48 ohjelma

Maanantai: käsilläkävelyä ja EMOM

Tiistai: Mave EMOM, leuat ja AMRAPPI

Keskiviikko: voimistelua

Torstai: Kyykky EMOM, HSPU ja Max efortteja

Perjantai: Nojapuita, etukyykky, dippejä, dippejä ja dippejä :).

Lauantai: Pikkujoulut

Viikon 47 ohjelma

Maanantai: Nojailua renkaissa, käsonseisontaa ja sprinttejä

Tiistai: Skin the cattia ja soutu helen

Keskiviikko: Lisäpainodippejä ja Amrappi

Torstai: Kyykky EMOM ja soutua

Perjantai: Mave EMOM ja OHS

Lauantai: Tempausta ja wallclimbbia

Viikon 46 ohjelma

Maanantai: kyykkyä ja ksp:tä

Tiistai; nojapuita,dippejä ja fräniä

Keskiviikko: työntö bodausta ja EMOM

Torstai: riveä ja lyhyt wodi

Perjantai: Mave EMOM ja voimakompleksi

Lauantai: rengasvoimistelua ja voimistelua

Viikon 45 ohjelma, testi viikko.

Maanantai: maastaveto 1RM ja shoulder press 1RM

Tiistai: käsinseisontaa ja thrusteria

Keskiviikko: tsipperi

Torstai: snatch balance ja lyhyt wodi

Perjantai: 1RM kyykky ja 1RM lattiapena

Lauantai: voimistelua

Viikon 44 ohjelma

Maanantai: nojailua ja nojapuita

Tiistai: mave + Shoulder press ja kyykky EMOM

Keskiviikko: riveä ja punnerrusta

Torstai: tsipperi

Perjantai: Kyykkyä ja penkkiä

Lauantai: Sali on suljettu, koska pyhäpäivä.

Viikon 42 ohjelma

Maanantai: käsilläseisontaa/kävelyä ja Amrappi

Tiistai: mave ja shoulder press

Keskiviikko: voimistelua

Torstai: Kyykkyä ja lattiapenaa

Perjantai: rive työntöä ja tyytöwodi

Lauantai: tsipperiii

Viikon 41 ohjelma

Maanantai: rengasvoimistelua ja etukkyykkyjä

Tiistai: tsipperi

Keskviikko: Tempausta ja wallclimbbiä

Torstai: Mave 1RM ja soutu intervalli

Perjantai: Aamuwodi ja päivä wodi normaalisti illalla muuttunut aikataulu. Shoulder press 1RM

Lauantai: Helsinki Showdown, laitetaan open gymiä, josta tiedotetaan myöhemmin.

Viikon 40 ohjelma

Maanantai: käilläseisontaa + EMOM + soutua ja tuplia

Tiistai: mave ja shoulder press ja tempaus tekniikkaa

Keskiviikko: L-EMOM ja pari heilautusta

Torstai: Rive ja työntö ykkönen, 2 kierroksen wodi

Perjantai: Takakyykky 1RM lyhyt wodi

Lauantai: Airtrack ja kehonpaino jumppa

Viikon 39 ohjelma

Maanantai: käsinseisontaa ja juoksuleuanvetodippi

Tiistai: Mave ja lattiapenaa sekä tempaus tekniikkaa

Keskiviikko: AirTrack ja voimistelua

Torstai: rive työntö tekniikkaa ja etukyykkywodi

Perjantai: tsipperi

Lauanta kyykkyä ja shoulder pressiä ja vähä yleisliikkeitä :).