Täyden palvelun Crossfit-sali Porvoossa

Crossfit -

Me against Myself

VIIKKO-OHJELMAT

Viikon 34 ohjelma

Maanantai: muscleuppeja

Tiistai: Vi ska kyykkä

Keskiviikko: käsinseisontaa

Torstai: Riveä ja työntöä

Perjantai: Tsipperi

Lauantai: Tempausta

Viikon 33 ohjelma

Maanantai: tempaus ja tabataa

Tiistai: Rive ja työntö

Keskiviikko: käsinseisonta

Torstai: MuscleUppi

Perjantai: aamutreenit klo 7-8 ja 9.30-10.30, illalla omatoimi harjoittelua klo 19-21

Lauantai: Open Gym klo 16-18

Sunnuntai Open Gym klo 18-20.

Viikon 32 ohjelma

Maanantai: Turkkilaisia ylösnousemuksia ja thrustereita

Tiistai: Tsipperi

Keskiviikko: tempausta ja käsilläkävelyä

Torstai: Muscle up progressiot ja Amrappi

Perjantai: Rive ja työntöä ja kyykkyjä

Lauantai: kärrynpyöriä ja lyhyt mutta hapokas wodi :D.

Viikon 31 ohjelma

Maanantai: Muscle up progressiot ja lyhyt amrappi

Tiistai: tempaus ja Diane

Keskiviiko: rusteri chipper

Torstai: raskaita kyykkyjä ja Amrappi

Perjantai: rive työntöä ja EMOM

Lauantai: käsinseisontaa ja voimistelua

Viikon 30 ohjelma

Maanantai: MU- progressiot ja soutu intervalli

Tiistai: Rive ja työntö ja Amrappi

Keskiviikko: etukyykky 5-5-5+ ja nopee wodi

Torstai: Chipperi

Perjantai: tempausta ja maitohappomyllerrys

Lauantai: käsinseisontaa ja vi ska kyykkä med bodyweight

Viikon 29 ohjelma

Maanantai: Mave 1RM ja shoulderpress 1RM

Tiistai: pitkä painonnosto EMOM

Keskviikko: käsinseisontaa ja cindy

Torstai: tempausta ja lyhyt wodi

Perjantai: Muscle Up ja Chipperi

Lauantai: Yksi Wodi klo 12-13. Sali sulkeutuu klo 13 ja kesäbileet alkaa klo 15. Muista ilmoittautua salilla olevaan listaan :).

Viikon 28 ohjelma

Maanantai: Takakyykky ja lattiapenkki 1RM

Tiistai: Tempausta, thrustereita ja yleisliikkeitä

Keskiviikko: käsinseisontaa ja voimistelua

Torstai: Muscle up treeniä ja Amrappi

Perjantai: Rive työntöä ja monta kyykkyä

Lauantai: kiva chipperi

Viikon 27 ohjelma

Maanantai: käsinseisontaa ja pitkä amrappi

Tiistai: rive ja työntö tekniikkaa ja kehonpainoilua

Keskiviikko: Olympic Total

Torstai: soutua ja permantovoimistelua

Perjantai: Mavea, shoulderpressiä ja kahvakuulailua

Lauantai: EMOM juoksu

Viikon 26 ohjelma

Maanantai: Permenato, yleisliikkeitä ja sprinttejä

Tiistai: köysikiipeilyä, yleisliikkeitä ja heilautuksia

Keskiviikko: SDLHP ja kyykkywodi

Torstai: sprinttejä ja hyppyjä

Perjantai: kyykky ja lattiapenkki + baby DT, perjantaina lyhyempi päivä, wodit 7-8, 12-13 ja 15-16

Lauantai ja Sunnuntai sali kiinni, koska valmentajat koulutuksessa Tampesterissa.

Viikon 25 ohjelma

Maanantai: kelkan vetoa ja supertrail run

Tiistai: työntö kompleksi ja leukoja

Keskiviikko: käsinseisontaa ja sumo mavea

Torstai: Käsilläkävelyä quality voimistelua

Perjantai: Super Murph klo 10-11, 11-12 ja 12-n.13.30

Lauantai:Kiinni

Sunnuntai : Kiinni

Maanantai: normi päivä