Täyden palvelun Crossfit-sali Porvoossa

Crossfit -

Me against Myself

VIIKKO-OHJELMAT

1 2 3 26 27

Viikon 27 ohjelma

Maanantai: Etukyykky ja 3 kierrosta

Tiistai: Shoulder press ,leuat ja supersarja

Keskiviikko:Pylly ja AMRAP

Torstai: Etukyykky ja Mave EMOM

Perjantai: Shoulder press, leuat ja tsipperi

Lauantai: pylly ja 21-15-9

Barbell klubben

Rive

Rive

Tempaus

Viikon 26 ohjelma

Maanantai: Shoulded press + lp-leuat ja nopee 3 kierrosta

Tiistai: Pyllyä ja laatua

Keskviikko: Etukyykky ja pitkä AMRAP

Torstai: Shoulder press, lp- leuat ja voimailua

Perjantai: pyllyä ja raastava tsipperi

Lauantai: etukyykky ja aerobic

Barbell klubben

Tiistai: tempaus

Torstai: tempaus

Lauantai: rive

Viikon 25 ohjelma

Maanantai: etukyykky ja 3 kierrosta

Tiistai: Shoulder press, LP-leuat ja aerobic

Keskiviikko: pylly ja AMRAP

Torstai: etukyykky ja laatua

Perjantai: “Super Murph”, lähdöt 10.30 ja 11.30, ei muita treenejä.

Lauantai: ei ohjattuja treenejä

Barbell klubben

tiistai: rive

torstai: rive

XTRA, tee viikon wodit

Viikon 24 ohjelma

Maanantai: shoulder press, leuat ja 4 kierrosta

Tiistai: pylly ja AMRAP

Keskviikko: Takakyykk maximi ja 3 kierrosta for quality

Torstai: SP, leuat ja tsipperi

Perjantai: pylly ja 4 kierrosta

Lauantai: mave 1RM ja quality voimistelua

Barbell klubben

Tiistai: tempaus

Torstai: tempaus

Lauantai: rive

Ohjelma Viikko 22

Tällä viikolla myös klo 19 wodit

Maanantai: kyykky + mave, ja 3 kierrosta

Tiistai: Shoulder press, LP- LEUKA ja amRAP

Keskviikko: Hip thrust 1RM ja voimistelua

Torstai: kyykyt, mavet ja tupla AMRAP

Perjantai: pressit, leuat ja quality

Lauantai: persettä ja supersettejä

 

Barbell klubben

tiistai: tempaus

torstai: tempaus

lauantai: rive

 

XTRA

Maanantai: PK

Tiistai: kyykkyjä ja dippejä

Keskviikko: WOD

Torstai: PK

Perjantia: tempaus

Lauantai: Takakyykky

Sunnuntai: PK

Ohjlema Viikko 21

Maanantai: Shoulder press 1rm ja lp-leuka 1RM + lyhyt myllerrys

Tiistai: Rive 1RM ja AMRAP

Keskiviikko: Takakyykk + mave ja EMOM

Torstai: Spesiaali päivä

Perjantai: Shoulder press + leuat ja 4 kierrosta

Lauantai: TK+ mave ja tsipperi

 

Barbell klubben

Tiistai: rive

Lauantai: rive

 

XTRA

Maanantai: tempaus + TK

Tiistai: PK + veny

Keskviikko: voimistelua

Torstai: Penaa, dippejä ja rumpania

Perjantai: PK + veny

Lauantai: Shoulder press

Sunnuntai: tempaus + TK

Ohjelma viikko 20

Maanantai: rive, masut ja 4 kierrosta

Tiistai: mave, kyykky ja AMRAP

Keskiviikko: KSp, KS ja tsipperi

Torstai: Rive, masut ja EMOM

Perjantai: Mave, kyykyt ja AMRAP

Lauantai: KSP, KS ja 4 kierosta

 

Barbell klubben

Tiistai: tempaus

Torstai: tempaus

Lauantai: rive

 

XTRA:

‘Maanantai: Tempaus, kyykky

Tiistai: voimistelu

Keskiviikko: PK

Torstai: WOD
Perjantai: penaa ja persettä

Lauantai: PK

Sunnuntai: Pystypunnerrusta ja takaketjua

Ohjelma viikko 19

Tällä viikolla otetaan ohjelmistoon klo 19-20 wodit tiistaina ja torstaina. Katotaan tuleeko porukkaa.

Maanantai: takakyykky+ mave ja 3 kierrosta

Tistai: KSP+ KS ja AMRAP

Keskiviikko: RIve+ masu ja tsipperi

Torstai: kyykyt+ mave ja 4 kierrosta lisäpainoilla

Perjantai: KSp + KS ja tabata

Lauantai: rive + masut ja isoja maveja

 

Barbell klubben

Tiistai: rive

Torstai: rive

Lauantai: tempaus

Ohjelma viikko 18

Maanantai: KSp,Ks jatsipperi

Tiisati: rive, masu ja AMRAP

Keskiviikko: MAve, kyykky ja voimailu

Torstai: vappu WOD klo 16 ja 17

Perjantai: ei ohjattuja treenejä

Lauantai: tehdään kisa simulaattori eli 3 wodia, eka alkaa klo 10

 

Barbell klubben

Tiistai: tempaus

 

XTRA

Maanantia: Tempaus

Tiistai: WOD

Keskiviikko: PK + veny

Torstai: voimistelu

Perjantai: tempaus

Lauantai: PK + veny

Sunnuntai: WOD

Ohjelma Viikko 17

Maanantai: rive ja vähän kivempi FRAN

Tiistai: TK- bulgarialainen mave ja pyöräilyä

Keskviikko: KSP, KS ja AMRAP

Torstai: rive, masu ja 3 kierrosta

Perjantai: TK, MAve ja AMRAP

Lauantai: KSP+ KS ja Helen

 

Babell Klubben

Tiistai: rive

Torstai: rive

Lauantai: tempaus

1 2 3 26 27